poniedziałek, 19 października 2015 18:28

 

Na zakończonych wczoraj w Wałbrzychu Mistrzostwach Polski  Seniorów startowało siedmiu zawodników  naszego klubu.  Pięciu z nich wróciło do Opola z medalami.

Mistrzem Polski w 2015 roku  w kategorii  105 kg został  Bartłomiej  BONK, a wicemistrzem  Arkadiusz  MICHALSKI (w zeszłym roku kolejność była odwrotna).  Złoty medal w kat. +105 kg wywalczył  Daniel  DOŁĘGA.  Brązowy medal zdobył   Paweł  KOSZAŁKA w kat. 94 kg  i  Łukasz   KRAWCZYK w kat. 85 kg.  Na  V miejscu uplasowali się młodzi zawodnicy naszego klubu: Bartłomiej  BARTH w kat. 94 kg  i  Mateusz  SZATKOWSKI w kat. 77 kg.  Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został  Bartłomiej  BONK, który uzyskał 445,19 pkt. w klasyfikacji Sinclaira.

Poniżej nasi medaliści na podium:

 

zdjęcia z www.pzpc.pl

 

WYNIKI85 kg, 94 kg, 105 kg, +105 kg (pdf)

 


Sponsorzy