Joanna ŁOCHOWSKA  startowała dzisiaj w kategorii  55 kg i z wynikiem 195 kg (85+110) zajęła ostatecznie 12 miejsce. Zaliczyła poprawnie pięć podejść, tylko ostatnie w podrzucie na ciężarze 113 kg nie było udane. Rywalizację wygrała   Qiuyun  LIAO - 227 kg (98+129), przed Wanqiong ZHANG - 222 kg (99+123) - (obie to reprezentantki Chin) a trzecie miejsce na podium zajęła Filipinka Hidilyn DIAZ - 214 kg (93+121).

 

 

Joanna Łochowska  (facebook)
3 godz.
·

Dziś zaliczone pięć podejść, trzy w rwaniu w tym 80 83 85kg i dwa w podrzucie 107 110 i atak na swój rekord życiowy i rekord Polski 113kg, tym razem góra spadła choć najlepiej zarzucone podejście🙈
195kg w dwuboju i punkty do kwalifikacji olimpijskich zdobyte i to tak naprawdę najważniejsze i daje wielką satysfakcję
️ Czasem się walczy o złoto, a czasem o przetrwanie takie bywa życie i te sportowe i poza pomostem, ale najważniejsze, że się nie poddałam bólowi barku, problemom z tym związanych, skrajnej już bezradności i balonowi lęku przez to wszystko w tych przygotowaniach - to dziś moja najtrudniejsza i największa wygrana🙂Bez większej filozofii mimo dalszego miejsca 12 (chociaż i tak wyższe niż w tamtym roku 19 😉) i nierekordowego wyniku po prostu jestem naprawdę z siebie zadowolona i dumna, że dałam radę tyle dziś podnieść kilogramów.
To było bardzo trudne sportowe doświadczenie - walczymy dalej
🏋️‍♀️
Ściskam Was serdecznie i trzymajcie kciuki za starty naszych Reprezentantów!
😊🏋️‍♀️

Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc w przygotowaniach kieruję dla:
Energa SA
#KsBudowlaniOpole
Opole
TrecNutrition
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polski Związek Podnoszenia Ciężarów

Dziękuję, że jesteście ze mną, trzymacie kciuki i za tyle pozytywnych komentarzy😊👊

 

 


Sponsorzy