W niedzielę  1 marca 2020 roku w wieku 71 lat zmarł  trener Zygmunt Klepacki.  Wychował wielu  medalistów  Polski,  Europy i świata.

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym składają trenerzy i zawodnicy Klubu Sportowego Budowlani Opole.

 


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Rozpoczęły się kolejne zgrupowania  ciężarowców przed najważniejszymi zawodami krajowymi i międzynarodowymi. W COS w Cetniewie,  wśród  grupy seniorek,  do indywidualnego Pucharu Polski w Nowym Tomyślu (15 września 2018)  przygotowuje się  również  Katarzyna KRASKA z Budowlanych Opole.

Kolejni zawodnicy Budowlanych Opole trenują od 9 września w COS w Zakopanem.  Paweł KULIK, Arkadiusz MICHALSKI  i Krzysztof ZWARYCZ szlifują formę przed mistrzostwami Polski kobiet i mężczyzn w Kobierzycach (29-30 września 2018). Trenerowi kadry seniorów Mirosławowi CHOROSIOWI pomaga Krzysztof SIEMION - wicemistrz olimpijski z Barcelony, również z Budowlanych Opole.

Przed wyjazdem do Zakopanego Arkadiusz Michalski i Krzysztof Zwarycz zaprezentowali swoje umiejętności na opolskim rynku, gdzie 7 września odbył się I Opolski Festiwal Sportów  Siłowych. Wystąpił również  Bartłomiej Bonk - brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Londynu.

 

zdjęcia: Weronika Czaja

Sponsorzy