Adres:

Klub Sportowy BUDOWLANI OPOLE
ul. Dubois 39A
45-067 Opole

Kontakt:
tel: 077 4230395
fax: 077 4230397

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NIP: 754-100-30-48

REGON: 530549017

KRS: Sąd Rejonowy w Opolu, 0000107298
 
Konto bankowe:
ING Bank Śląski Oddział  Opole
26 1050 1487 1000 0022 2047 8487

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO  "BUDOWLANI OPOLE"  -  ROK  2019

=============================================================================

 

ŁOCHOWSKA  JOANNA      ur.  1988              kategoria wagowa:   55 kg

         rekord życiowy: 207 kg (92+115)                                                        

 

srebrny medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  187 kg (80+107)   w kat.  55 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                  -  195 kg (85+110)   w kat.  55 kg

złoty medal ME  Batumi  2019                          -  199 kg (87+112)  w kat.   55 kg

 

KRASKA  KATARZYNA       ur.  1993              kategoria wagowa:   64 kg

    rekord  życiowy:   203 kg (88+115)

 

złoty medal MPS  Ciechanów 2019                -  184 kg (78+110)   w kat.  64 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz   2018           -  179 kg (75+104) 

XII miejsce  MŚ  Anaheim   2017                  -  190 kg (82+108)  w kat. 58 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                  -  191 kg (81+110)  w kat. 58 kg

IX miejsce  ME Split  2017                            -  198 kg (85+113)  w kat. 58 kg

złoty medal  MP AZS Biała Podlaska 2017   -  193 kg (83+110)  w kat. 58 kg

II miejsce IPPK  Ciechanów  2017                -  196 kg (83+113)  w kat. 58 kg

brązowy medal  MME  Eilat  2016                -  197 kg (83+114)  w kat. 58 kg

I miejsce Puchar Bałtyku Gdańsk 2016         203 kg (88+115) 

 

  MICHALSKI  ARKADIUSZ    ur.  1990         kategoria wagowa:   109 kg

    rekord życiowy:   405 kg (180+225)

 

 złoty medal  MPS  Ciechanów 2019               -  388 kg (172+216)  w kat.  109 kg

VI miejsce  ME  Batumi  2019                        -  400 kg (179+221)  w kat.   109 kg

brązowy medal  MŚ  Aszhabad  2018             -  403 kg (175+228)  w kat.   109 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018               -  385 kg (175+210)  w kat. +105 kg

złoty medal  ME  Bukareszt  2018                  -  396 kg (175+221)  w kat.   105 kg

V miejsce  MŚ  Anaheim  2017                      -  393 kg (173+220)  w kat.   105 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                   -  376 kg (166+210)  w kat. +105 kg

brązowy medal  ME Split  2017                     -  387 kg (170+217)  w kat.  105 kg

złoty medal  IPPM Opole  2017                     -  382 kg (167+215) 

VII miejsce IO  Rio de Janeiro  2016             -  400 kg (179+221)  w kat.  105 kg

złoty medal  MPS    Mrocza  2016                 -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

srebrny medal  ME   Førde   2016                  -  403 kg (177+226)  w kat.  105 kg

III miejsce IPPM  Opole 2016                        -  405 kg (180+225)

brązowy medal w ME  Tbilisi 2015               -  399 kg (172+227)  w kat.  105 kg

V miejsce w MŚS Houston 2015                   -  398 kg (178+220)  w kat.  105 kg

srebrny medal  MPS Wałbrzych  2015           -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

VI miejsce w MŚS   Almaty   2014                -  397 kg (175+222)  w kat.  105 kg

złoty medal w  MPS  Łuków  2014                -  404 kg (180+224)  w kat.  105 kg

V miejsce w  MES Tel Awiw  2014               -  388 kg (173+215)  w kat.  105 kg

 

ZWARYCZ  KRZYSZTOF      ur.  1990              kategoria wagowa:   81 kg

    rekord życiowy:   370 kg (153+185)

 

brązowy medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  330 kg (150+180)   w kat.  89 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                    -  338 kg (150+188)  w kat.  81 kg

XI miejsce  ME  Batumi  2019                            -  335 kg (152+183)  w kat.   81 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                    -  340 kg (155+185)  w kat. 85  kg

VI miejsce ME Bukareszt  2018                           -  332 kg (150+182)  w kat.  85 kg

srebrny medal MŚ Anaheim  2017                       -  359 kg (162+197)  w kat.  85 kg

złoty  medal  MPS   Zamość  2017                       -  355 kg (160+195)  w kat.  85 kg

brązowy medal ME Split 2017                              -  358 kg (159+199)  w kat.  85 kg

V miejsce  IPPM  Opole  2017                              -  334 kg (150+184) 

I runda DMP Polkowice 2017                               -  370 kg (153+185)

złoty  medal  MPS  Mrocza  2016                         -  336 kg (153+183)  w kat.  85 kg

VIII miejsce Turniej IWF Teheran 2016               -  345 kg (155+190)  w kat.  85 kg

 

 GRELA  ŁUKASZ        ur.  1993              kategoria wagowa:   102 kg

    rekord  życiowy:   385 kg (178+207)

 

 złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                 -  335 kg (150+185)  w kat.  102 kg

IX  miejsce  ME  Batumi  2019                         -  359 kg (166+193)  w kat.  102 kg

brązowy medal  ME  Bukareszt  2018              -  357 kg (169+188)  w kat.  94 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                     -  378 kg (178+200)  w kat. 105 kg

IV miejsce  IPPM Opole  2017                         -  359 kg (164+195) 

X miejsce  ME Split  2017                                -  365 kg (170+195)  w kat. 94 kg

IV miejsce ME Tbilisi 2016                              -  385 kg (178+207)  w kat. 94 kg

złoty medal MP AZS Częstochowa 2016          -  295 kg (130+165)  w kat. 94 kg

 

 

 

 BARTH   BARTŁOMIEJ    ur.  1996                  kategoria wagowa:    96 kg

    rekord życiowy:   340 kg (155+185)

 

 brązowy medal  MPS  Ciechanów 2019               - 331 kg (150+181)  w  kat.  96 kg

srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                  - 330 kg (150+180)   w kat.  96 kg

X miejsce MEU23 Zamość 2018                          -  325 kg (150+175)  w kat.  94 kg

brązowy medal  MPS  Kobierzyce 2018                -  329 kg (147+182)  w kat. 105 kg

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  337 kg (150+187)  w kat. 105 kg  

brązowy medal IPPM  Opole  2018                      -  330 kg (145+185) 

II miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                   -  335 kg (150+185)

złoty medal MPS  Zamość  2017                          -  339 kg (153+186)  w kat. 94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Zamość  2017           340 kg (155+185)  w kat. 105 kg 

X miejsce IPPM  Opole  2017                               -  310 kg (140+170)  

III miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                  -  320 kg (145+175)  

złoty medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016             -  335 kg (153+182)  w kat. 94 kg 

VI miejsce  MŚJ do lat 20  Tbilisi 2016                -  335 kg (154+181)  w kat. 94 kg

 V miejsce MEJ do lat 20  Kłajpeda  2015            -  324 kg (146+178)  w kat. 94 kg

 V miejsce  MPS Wałbrzych 2015                         -  315 kg (145+170)  w kat. 94 kg

XI miejsce MŚJ do lat 20  Wrocław  2015            -  309 kg (141+168)  w kat. 94 kg

srebrny medal MPJ do lat 20  Zamość  2015         -  301 kg (137+164)  w kat. 85 kg

brązowy medal  MPJ do lat 20   Zamość 2014       291 kg (131+160)  w kat. 85 kg

 

 

IZDEBSKI  MARCIN    ur.  1999                  kategoria wagowa:    109 kg

 

     rekord życiowy:   353 kg (160+193)

 

złoty  medal  MPS  Ciechanów 2019                    - 352 kg (160+192)  w  kat.  109 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2019          - 324 kg (141+183)  w  kat.  109 kg

złoty  medal MMP Stok Lacki 2019                    - 350 kg (160+190)   w kat.  109 kg

 

KULIK  PAWEŁ               ur.  1996                     kategoria wagowa:    96 kg


   rekord życiowy:   359 kg (156+203)

 

 

brązowy medal Błękitne Miecze Miśnia 2019     -  346 kg (156+190)   w kat.  96 kg

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                     -  355 kg (158+197)  w  kat.  96 kg

IX  miejsce  ME  Batumi  2019                             -  359 kg (156+203)  w kat.   96 kg

srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                   - 346 kg (151+195)   w kat.  96 kg

XIX  miejsce  MŚ  Aszhabad  2018                      -  340 kg (150+190)   w kat.   89 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                     -  350 kg (150+200)   w kat.  94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  330 kg (145+185)   w kat. 94 kg

IV miejsce IPPM  Opole  2018                              -  327 kg (140+187)

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                     -  345 kg (155+190)

złoty medal MMP do lat 23 Zamość 2017             -  351 kg (155+196)  w  kat. 94 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                     -  348 kg (153+195)

VII miejsce IPPM  Opole  2017                             -  340 kg (150+190) 

srebrny medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016          -  323 kg (145+178)  w  kat. 94 kg

VII  miejsce MŚJ  Tbilisi 2016                              -  327 kg (147+180)  w  kat.  94 kg 

IV miejsce w  MEJ  Ejlat  2016                             -  328 kg (146+182)  w  kat.  94 kg

 

  ŁAZUGA  KONRAD        ur.  2003         kategoria wagowa:   67 kg

     rekord życiowy:   225 kg (104+121)

 

złoty medal OOM  Drzonków 2019            -  225 kg (104+121) w kat. 67 kg

złoty medal MPU15 Ciechanów 2018         -  209 kg (97+112) w kat. 62 kg

srebrny medal  MEU15  Mediolan 2018     -  210 kg (96+114) w kat. 62 kg

IX miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018         -  170 kg (75+95)

XI miejsce IPPM  Opole  2018                     -  197 kg (85+112)

złoty medal  MP do lat 15  Białki  2017       -  155 kg (70+85)  w kat. 50 kg


 RÓŻAŃSKI   DARIUSZ      ur.  1997              kategoria wagowa:    109  kg

   rekord życiowy:   340 kg (153+179)

 

 srebrny medal MMP Stok Lacki 2019                    - 332 kg (150+182)   w kat.  +109 kg

złoty medal  Turniej Lewin Brzeski 2019               - 325 kg (145+180) 

IV miejsce MPS Kobierzyce 2018                            - 322 kg (147+175 w kat.  105 kg

 VIII miejsce MEU23 Zamość 2018                        - 340 kg (153+187) w kat.+105 kg

brązowy medal MMPU23 Ciechanów  2018           -  288 kg (130+158)  w kat. 105 kg

srebrny medal MPS   Zamość  2017                         -  332 kg (153+179)  w kat. 105 kg

VIII miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017                  -  326 kg (150+176)  w kat. 105 kg

srebrny medal MMP do lat 20  Łuków 2017             -  312 kg (140+172)  w kat. 105 kg

 IV miejsce Turniej Skorogoszcz  2017                     -  320 kg (145+175) 

 mistrzostwa Opolskiego OZPC Opole 2016            -  310 kg (143+167)  poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe

V miejsce MPJ do lat 20 Nidzica 2016                     -   291 kg (135+156)  w  kat. 105 kg

 pierwszy start: Turniej Skorogoszcz  2015               -  190 kg (85+105) 

 

SKULIMOWSKI  MATEUSZ     ur.  1998         kategoria wagowa:   85 kg

 

   rekord życiowy:   333 kg (153+180)

 

srebrny medal MPS Kobierzyce 2018              - 325 kg (147+178) w kat. 85 kg

IX miejsce MŚU20 Taszkient 2018                  - 331 kg (153+178) w kat. 85 kg

złoty medal MP AZS  Częstochowa 2018       -  323 kg (148+175)  w kat. 85 kg

srebrny medal IPPM  Opole  2018                   -  322 kg (145+177)

IV  miejsce MPS   Zamość  2017                     -  317 kg (147+170)  w kat. 85 kg

X miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017             -  324 kg (151+173)  w kat. 85 kg

złoty medal MMP do lat 20  Łuków 2017        -  332 kg (152+180)  w kat. 94 kg

I rzut DMP Polkowice 2017                             -  333 kg (153+180)

złoty medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016       -  328 kg (150+178)  w kat. 85 kg

 VII miejsce MEJ do lat 20  Ejlat 2016            -  322 kg (144+178)  w kat. 85 kg

 

SZATKOWSKI  MATEUSZ   ur.  1996        kategoria  wagowa:     73  kg

   rekord życiowy:  331 kg (145+186)

 

IV miejsce MMP Stok Lacki 2019                           - 232 kg (107+125) w kat. 73 kg

V miejsce MPS Kobierzyce 2018                               - 273 kg (128+145)  w kat. 77 kg

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  286 kg (130+156)  w kat. 85 kg

III miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                   -  295 kg  (130+165) 

brązowy medal MMP do lat 23  Zamość 2017         - 305 kg  (135+170)  w  kat. 85 kg  

VI miejsce IPPM Opole  2017                                  -  331 kg  (145+186)

II miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     -  320 kg  (140+180) 

srebrny medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016            - 320 kg  (140+180)  w  kat. 85 kg  

VII miejsce MPS   Mrocza  2016                              -  312 kg  (137+175)  w  kat. 85 kg

V miejsce  MPS Wałbrzych  2015                             -  285 kg  (125+160)  w  kat. 77 kg

złoty medal  MPJ do lat 20   Zamość 2015                - 286 kg  (123+163)  w  kat. 77 kg

III miejsce Turniej Skorogoszcz 2015                       - 270 kg (120+150)  w kat. juniorów do lat 20

brązowy medal MPJ do lat 20  Zamość  2014           -  258 kg  (115+143)  w  kat.  77 kg


URBAN   KACPER           ur.  2001        kategoria  wagowa:     67  kg

    rekord życiowy:  220 kg (100+120)


brązowy medal  MPS Ciechanów 2019                    - 255 kg (115+140)  w kat. 67 kg

brązowy medal  MPS Kobierzyce 2018                   - 232 kg (109+123)  w kat. 62 kg

XII miejsce ME17 Mediolan 2018                           - 221 kg (100+121)  w kat. 62 kg

srebrny medal OOM Piekary Śląskie 2018              - 223 kg (105+118)  w kat. 62 kg

IX miejsce IPPM Opole  2018                                  -  220 kg  (100+120)

VII miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                  - 200 kg  (90+110)

srebrny medal MPS Zamość 2017                             - 213 kg (98+115)  w kat. 56 kg

brązowy medal OOM Siedlce  2017                          - 202 kg  (92+110)  w kat. 56 kg  

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     - 192 kg  (85+107) 

złoty medal MPJ do lat 15  Biłgoraj  2016                - 172 kg  (75+97)   w  kat. 50 kg  

IV miejsce MEJ do lat 15 Nowy Tomyśl 2016          - 162 kg  (74+88)    w kat. 50 kg

mistrzostwa Opolskiego OZPC  2016  Opole            - 185 kg (82+103)  rekord Polski Juniorów do lat 15 i 17
                                                                                                                                                                        

 


 

 

Klub Sportowy Budowlani Opole zaprasza do korzystania z pokoi gościnnych.

 

Nasz adres: 45-067 Opole ul. Duboisa 39a,

 

 

 

Noclegi OLIMP mają przyjemność przedstawić Państwu ofertę noclegową.

 

Naszym gościom  oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 1 i 2 osobowych oraz w apartamentach. Każdy pokój wyposażony  jest w łazienkę z prysznicem, tv, radio.  Do dyspozycji gości pozostaje sala konferencyjna mieszcząca 30 osób, parking. Obiekt położony jest w śródmieściu, co pozwala na sprawne przemieszczanie się i załatwianie spraw biznesowych. Nasz hotel to obiekt z kameralną atmosferą a życzliwa i kompetentna obsługa hotelowa dba o dobre samopoczucie naszych gości.

                .

 

 

 

  Cennik  
pokoje wyposażenie cena
apartamenty wifi, natrysk, w-c  190 zł  (210 zł za 3 osoby)
pokoje 2 osob. wifi, natrysk, w-c  150 zł
pokoje 1 osob. wifi, natrysk, w-c  120 zł

 

 

Ceny weekendowe dla studentów:  60 zł/doba w pokojach 2 osobowych (wifi, natrysk, w-c).

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego obiektu.

 

Noclegi Olimp

ul. Dubois 39a

45-067 Opole

tel/fax: 48 77 442 58 77  lub  690 454 300

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA  MEDALOWE  ZAWODNIKÓW  KLUBU  SPORTOWEGO  BUDOWLANI  OPOLE  W  NAJWAŻNIEJSZYCH  IMPREZACH  O  ZASIĘGU  EUROPEJSKIM  I  ŚWIATOWYM

 

 

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

   

Barcelona 1992

Siemion Krzysztof

srebro   

Barcelona 1992

Wołczaniecki Sergiusz

brąz

Sydney 2000

Kołecki Szymon

srebro

Londyn 2012

Bonk  Bartłomiej

brąz

     
   

 

 

MISTRZOSTWA  ŚWIATA  SENIORÓW

 
     

Ateny 1989

Dąbrowski Mirosław

brąz

Chang Mai 1997

Siemion Krzysztof

brąz

Ateny 1999

Kołecki Szymon

srebro

Antalya 2001

Kołecki Szymon

brąz

Wrocław 2013

             Bonk Bartłomiej

brąz

Anaheim 2017

Zwarycz Krzysztof

srebro

Aszhabad 2018

Michalski Arkadiusz

 

 brąz

 

 

 

     
 

MISTRZOSTWA  EUROPY

SENIOREK I SENIORÓW

 
     

Ateny 1989

Dąbrowski Mirosław

brąz

Alborg 1990

Siemion Krzysztof

brąz

Szekszard 1992

Siemion Krzysztof

srebro

Sofia 1993

Siemion Krzysztof

srebro

Sofia 1993

Kozłowski Andrzej

brąz

Sofia 1993

Wołczaniecki Sergiusz

srebro

Warszawa 1995

Kozłowski Andrzej

złoto

La Coruna 1999

Kozłowski Andrzej

brąz

La Coruna 1999

Kołecki Szymon

złoto

Sofia 2000

Kołecki Szymon

złoto

Trencin 2001

Kleszcz Grzegorz

brąz

Trencin 2001

Kołecki Szymon

srebro

Loutraki 2003

Kozłowski Andrzej

brąz

Władysławowo 2006

Najdek Paweł

brąz

Strasburg 2007

Najdek Paweł

brąz

Lignano Sabbiadoro 2008

Ufnal Magdalena

brąz

Mińsk 2010

Szramiak Krzysztof

srebro

Kazań 2011

Bonk Bartłomiej

brąz

Tbilisi 2015

Bonk Bartłomiej

złoto

Tbilisi 2015

            Michalski Arkadiusz

brąz

Forde 2016

Michalski Arkadiusz

srebro

Split 2017

Michalski Arkadiusz

brąz

Split 2017

Zwarycz Krzysztof

brąz

Bukareszt  2018

Michalski Arkadiusz

złoto

Bukareszt  2018

Grela Łukasz

brąz

 

Batumi 2019

 

 

 

Łochowska Joanna

 

złoto

 

MISTRZOSTWA  ŚWIATA  JUNIORÓW

 

     
     

Savannah 1999

Kołecki Szymon

złoto

Praga 2000

Kołecki Szymon

złoto

Mińsk 2004

Szramiak Krzysztof

srebro

Mińsk 2004

Bonk Bartłomiej

srebro

 

 

 

 

 

 

 

     
 

MISTRZOSTWA  EUROPY  JUNIORÓW

 
     

Sofia 1998

Kołecki Szymon

złoto

Spała 1999

Kołecki Szymon

złoto

Rijeka 2000

Kołecki Szymon

złoto

Koszyce 2000

Szramiak Krzysztof

złoto

Burgas 2004

Szramiak Krzysztof

srebro

Burgas 2004

Ufnal Magdalena

brąz

Landskrona 2005

Rosoł Tomasz

brąz

Pavia 2007

Koszałka Paweł

srebro

Limassol 2010

Koszałka Paweł

brąz

Mediolan 2018

 

 Łazuga Konrad

srebro

     
 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA  EUROPY 

 
     

Władysławowo 2009

Kuczyński Damian

brąz

Władysławowo 2009

Kliś Roman

brąz

Limassol 2010

Czekiel Kornel

srebro

Eilat 2012

Krawczyk Łukasz

brąz

 Eilat 2017

 Kraska Katarzyna

brąz

 

 

 

 

MISTRZOSTWA  UNII EUROPEJSKIEJ

 
     

Ciechanów 2009      

Kuczyński Damian

srebro   

Ciechanów 2009

Kliś Roman

złoto

     

 

 

Seniorzy zdobyli 37 medali, juniorzy - 14, młodzieżowcy - 52 medale mistrzostw Unii Europejskiej  - razem wywalczyliśmy 58 medali. Zawodnicy naszego klubu stanowią podstawową siłę reprezentacji naszego kraju w najważniejszych imprezach o zasięgu europejskim i światowym.

Od kilku lat w Opolu funkcjonuje Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, w którym trenują młodzi kandydaci na reprezentantów kraju w tej dyscyplinie sportu.

 

W kraju od wielu lat zdobywamy tytuły DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI, co obrazuje poniższe zestawienie:

 

 

 

 

Sponsorzy