ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO  "BUDOWLANI OPOLE"  2023/2024

 

=============================================================================

    

 

   MICHALSKI  ARKADIUSZ    ur.  1990         

    

 rekord  życiowy:   405 kg (180+225)

 

złoty medal MPS Ciechanów 2024                                 -  380 kg (170+210)  w kat.  +109 kg

I miejsce IPPM Bydgoszcz 2023                                    -  381 kg (168+213) 

I miejsce Turniej Barbórkowy Polkowice 2023              -  375 kg (170+205) 

złoty medal Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2023  -  211 kg w podrzucie

złoty medal MPS Gdańsk 2023                                       -  386 kg (170+216)  w kat.  +109 kg

VI miejsce ME Erywań  2023                                         -   387 kg (170+217)  w kat. +109 kg

złoty medal MPM  Nowy Tomyśl  2022                         -   387 kg (165+222)  w kat. +109 kg

V miejsce  ME  Moskwa  2021                                       -   396 kg (177+219)  w kat.  109 kg

złoty medal  IPPM  Polkowice 2021                               -   380 kg (170+210)

złoty medal MPS Gdańsk 2021                                       -  380 kg (165+215)  w kat.  +109 kg

V miejsce Malta International Open 2020                       -  370 kg (160+210)  w kat. +109 kg

złoty medal MPS Biłgoraj 2020                                      -   390 kg (170+220)  w kat. 109 kg

II miejsce Turniej Barbórkowy Polkowice 2019             -  383 kg  (165+218)

VIII miejsce MŚ  Pattaya  2019                                       -  394 kg (173+221)  w kat.  109 kg

I miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2019                  -  395 kg (170+225)

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                                -  388 kg (172+216)  w kat.  109 kg

VI miejsce  ME  Batumi  2019                                         -  400 kg (179+221)  w kat.  109 kg

brązowy medal  MŚ  Aszhabad  2018                              -  403 kg (175+228)  w kat.  109 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                                -  385 kg (175+210)  w kat. +105 kg

złoty medal  ME  Bukareszt  2018                                    -  396 kg (175+221)  w kat.   105 kg

złoty medal Błękitne Miecze Miśnia 2018                       -  392 kg (170+222)  w kat.  +105kg

V miejsce  MŚ  Anaheim  2017                                         -  393 kg (173+220)  w kat.   105 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                                      -  376 kg (166+210)  w kat. +105 kg

brązowy medal  ME Split  2017                                         -  387 kg (170+217)  w kat.  105 kg

złoty medal  IPPM Opole  2017                                         -  382 kg (167+215) 

VII miejsce IO  Rio de Janeiro  2016                                 -  400 kg (179+221)  w kat.  105 kg

złoty medal  MPS    Mrocza  2016                                     -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

srebrny medal  ME   Førde   2016                                      -  403 kg (177+226)  w kat.  105 kg

III miejsce IPPM  Opole 2016                                            -  405 kg (180+225)

brązowy medal w ME  Tbilisi 2015                                    -  399 kg (172+227)  w kat.  105 kg

VI miejsce w MŚS Houston 2015                                       -  398 kg (178+220)  w kat.  105 kg

srebrny medal  MPS Wałbrzych  2015                                -  398 kg (177+221)  w kat.  105 kg

IV miejsce IPPM   2015                                                      -  397 kg (173+224) 

 

 

 

 IZDEBSKI  MARCIN    ur.  1999                  

 

 

     

 rekord  życiowy:   361 kg (166+195)

 

złoty medal MPS Ciechanów 2024                                     -  357 kg (165+192)  w kat.  109 kg

srebrny medal MPS Gdańsk 2023                                       -  360 kg (165+195)  w kat. +109 kg

 IV miejsce II Grand Prix Ciechanowa 2023                        -  351 kg (161+190)

 VIII miejsce ME Erywań 2023                                           -  351 kg (165+186)  w kat. 109 kg

złoty medal Mistrzostwa LZS Ciechanów 2022                  -  330 kg (150+180)  w kat. +109 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2022                           -  344 kg (158+186)  w kat. 109 kg

I miejsce Turniej im J. Hawrylewicza Siedlce 2022             -  355 kg (167+188)  w kat. +109 kg

brązowy medal MEU23 Durras 2022                                   -  360 kg  (168+192)  w kat.  109 kg

srebrny medal MPM Nowy Tomyśl  2022                            -  350 kg (155+195)  w kat. +109 kg

IV miejsce IPPM Gdańsk 2022                                             -  355 kg (160+195)

X miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2022                     -  355 kg (160+195)

złoty medal MPU23 Bydgoszcz  2022                                  -  350 kg (165+185)  w kat. 109 kg

srebrny medal MPS Gdańsk 2021                                         -  355 kg (165+190)  w kat. 109 kg

IV miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2021                    -  356 kg (163+193)

V miejsce MEU23 Rovaniemi  2021                                    -  348 kg (162+186)  w kat. 109 kg

złoty medal MPU23 Zamość  2021                                       -  342 kg (160+182)  w kat.  +109 kg

złoty medal TNO  Siedlce 2021                                             -  361 kg (166+195)

XII miejsce IPPM Polkowice  2021                                      -  160 kg  podrzut

złoty medal MPU23 Biłgoraj 2020                                        -  353 kg (160+193)  w kat.  109 kg

złoty medal MPS Biłgoraj 2020                                             - 353 kg (160+193)  w kat.  109 kg

złoty  medal  MPS  Ciechanów 2019                                     - 352 kg (160+192)  w  kat.  109 kg

II miejsce Turniej im J. Hawrylewicza Siedlce 2019            -  351 kg (160+191)  w kat.  109 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2019                            - 324 kg (141+183)  w  kat.  109 kg

złoty  medal MMP Stok Lacki 2019                                      - 350 kg (160+190)   w kat.  109 kg

 

SAMORAJ  JAROSŁAW     ur. 1994

 

 rekord życiowy:  379 kg (174+205)  

 

brązowy medal MPS Gdańsk 2023                                    -  332 kg (150+182)  w kat. 109 kg

złoty medal MPM Nowy Tomyśl  2022                             -  379 kg (174+205)  w kat. 109 kg

XVI miejsce Turniej Błękitnych Mieczy Miśnia 2022      -  365 kg (165+200)  

I miejsce I Grand Prix Ciechanowa 2022                          -  375 kg (167+208) 

I miejsce Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2022      -  210 kg w podrzucie

 VIII miejsce MŚ Bogota 2022                                            -  371 kg (169+202)  w kat.  109 kg

I miejsce IPPM Gdańsk 2022                                             -  375 kg (172+203)            

IV miejsce Memoriał W. Malaka  Gdańsk 2022                -  375 kg (172+203)            

 

 

 

OSUCH  IGOR     ur. 2003

 

 

 rekord życiowy:  350 kg (158+192) 

 

złoty medal MPS Ciechanów 2024                                           -  348 kg (155+193)  w kat.  109 kg

IV miejsce MŚU20 Meksyk 2023                                             -  350 kg (158+192)  w kat. +109 kg 

I Puchar EWF  Olimpia 2023                                                    -  346 kg (158+188)      

brązowy medal Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2023   -  185 kg w podrzucie

V miejsce MEU20 Bukareszt  2023                                          -  346 kg (159+187)  w kat. 109 kg

 IV miejsce MPS Gdańsk 2023                                                  -  325 kg (150+175)  w kat. 109 kg

 złoty medal MPU20 Ciechanów 2023                                      -  345 kg (160+185)  w kat. 109 kg

 

 

KULIK  PAWEŁ               ur.  1996                     

 

   

rekord życiowy:  359 kg (156+203) 

 

 srebrny medal MPS Gdańsk 2023                                         - 337 kg (150+187)   w kat.  96 kg

II miejsce Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2022      -  188 kg w podrzucie

złoty medal  MPM  Nowy Tomyśl 2022                             -  341 kg (156+185)  w  kat.  96 kg

srebrny medal MPS Gdańsk 2021                                         - 326 kg (146+180)   w kat.  96 kg

brązowy medal Błękitne Miecze Miśnia 2019                    -  346 kg (156+190)   w kat.  96 kg

srebrny medal Memoriał W. Malaka Gdańsk 2019             -  349 kg (155+194)

złoty medal  MPS  Ciechanów 2019                                   -  355 kg (158+197)  w  kat.  96 kg

IX  miejsce  ME  Batumi  2019                                           -  359 kg (156+203)  w kat.   96 kg

złoty medal MMP Stok Lacki 2019                                     - 346 kg (151+195)   w kat.  96 kg

XIX  miejsce  MŚ  Aszhabad  2018                                     - 340 kg (150+190)   w kat.   89 kg

złoty medal  MPS  Kobierzyce 2018                                    -  350 kg (150+200)   w kat.  94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018                     -  330 kg (145+185)   w kat. 94 kg

IV miejsce IPPM  Opole  2018                                             -  327 kg (140+187)

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                                    -  345 kg (155+190)

złoty medal MMP do lat 23 Zamość 2017                            -  351 kg (155+196)  w  kat. 94 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                                    -  348 kg (153+195)

VII miejsce IPPM  Opole  2017                                            -  340 kg (150+190) 

IV miejsce w  MEJ  Ejlat  2016                                             -  328 kg (146+182)  w  kat.  94 kg

 

  ŁAZUGA  KONRAD        ur.  2003        

     

 rekord życiowy:  305 kg (140+165)

 

srebrny medal MPS Ciechanów 2024                       -  305 kg (140+165)  w kat. 73 kg

VII miejsce MŚU20 Meksyk 2023                            -  299 kg (137+162)  w kat. 73 kg 

I miejsce Memoriał W.Tomalki Radomsko 2023      -  295 kg (135+160

brązowy medal Memoriał W. Malaka Gdańsk 2023  -  303 kg (140+163)

srebrny medal TNO Raszyn 2023                              - 297 kg (137+160)

VI miejsce MEU20 Bukareszt  2023                         - 305 kg (139+166)  w kat. 81 kg

brązowy medal MPS Gdańsk 2023                             - 302 kg (137+165)   w kat.  81 kg

II miejsce II Grand Prix Ciechanowa 2023               -  305 kg (140+165

złoty medal MPU20 Ciechanów 2023                       -  305 kg (138+167)  w kat. 81 kg

VII miejsce MEU20 Durras 2022                              -  285 kg (132+153)  w kat. 73 kg

V miejsce IPPM Gdańsk 2022                                   -  290 kg (130+160)

XI miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2022         -  290 kg (130+160)

złoty medal MPU20 Biłgoraj 2022                            -  275 kg (125+150) w kat. 73 kg

złoty medal OOM  Drzonków 2019                           -  225 kg (104+121) w kat. 67 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2019                          -  218 kg (100+118)

złoty medal MPU15 Ciechanów 2018                        -  209 kg  (97+112) w kat. 62 kg

srebrny medal  MEU15  Mediolan 2018                     -  210 kg  (96+114) w kat. 62 kg

IX miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                        -  170 kg (75+95)

X miejsce IPPM  Opole  2018                                     -  197 kg (85+112)

złoty medal  MP do lat 15  Białki  2017                      -  155 kg (70+85)  w kat. 50 kg

 

 URBAN   KACPER           ur.  2001        

    

 rekord życiowy:  300 kg (140+160)

 

brązowy medal MPS Ciechanów 2024                                 - 291 kg (135+156)  w kat. 73 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2024                           - 280 kg (130+150)   

 I miejsce III Grand Prix Ciechanowa 2024                          - 300 kg (140+160

V miejsce Turniej Barbórkowy Polkowice 2023                  - 290 kg (130+160)

złoty medal MPU23 Gdańsk 2023                                          277 kg (126+151)   w kat.  73 kg

srebrny medal MPS Gdańsk 2023                                           - 277 kg (126+151)   w kat.  73 kg

 III miejsce II Grand Prix Ciechanowa 2023                         - 290 kg (135+155

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2022                            - 261 kg (117+144)  w kat. 73 kg 

IV miejsce Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2022        - 155 kg w podrzucie

XVIII miejsce I Grand Prix Ciechanowa 2022                      - 123 kg w podrzucie

V miejsce MEU23 Durras 2022                                             - 297 kg (137+160)  w kat. 73 kg

srebrny medal  MPM Nowy Tomyśl 2022                             - 295 kg (135+160)  w kat. 73 kg

III miejsce IPPM Gdańsk 2022                                              - 291 kg (135+156)

IX miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2022                     - 291 kg (135+156)

złoty medal  MPU23 Bydgoszcz 2022                                   -  278 kg (131+147)  w kat. 67 kg

VII miejsce ME Tirana 2022                                                   -  278 kg (127+151)  w kat. 67 kg 

VII miejsce ME Rovaniemi 2021                                            -  271 kg (126+145)  w kat. 67 kg 

złoty medal  MPU20 Zamość 2021                                        - 277 kg (130+147)  w kat. 67 kg

VII miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2021                    - 275 kg (125 +150)

VII miejsce IPPM Polkowice  2021                                       - 220 kg  (100+120)

złoty medal  MPS Gdańsk 2021                                             - 270 kg (124+146)  w kat. 67 kg

XI miejsce MŚU20 Taszkient 2021                                        - 265 kg (120+145)  w kat. 67 kg

XII miejsce ME Moskwa 2021                                               - 271 kg (125+146)  w kat. 67 kg

złoty medal  MPU20 Gdańsk 2020                                         - 273 kg (128+145)  w kat. 67 kg 

VI miejsce IPPM  Gdańsk 2020                                              - 267 kg  (127+140)

VIII miejsce IPPM Nowy Tomyśl 2019                                  - 260 kg  (123+137)

V miejsce MEU20 Bukareszt 2019                                        - 250 kg (115+135)  w kat. 62 kg

brązowy medal  MPS Ciechanów 2019                                  - 255 kg (115+140)  w kat. 67 kg

III miejsce Turniej Barbórkowy Polkowice 2018                  - 135 kg  podrzut

XII miejsce ME17 Mediolan 2018                                         - 221 kg (100+121)  w kat. 62 kg

srebrny medal OOM Piekary Śląskie 2018                            - 223 kg (105+118)  w kat. 62 kg

IX miejsce IPPM Opole  2018                                                - 220 kg  (100+120)

VII miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                                - 200 kg  (90+110)

srebrny medal MPS Zamość 2017                                           - 213 kg (98+115)  w kat. 56 kg

brązowy medal OOM Siedlce  2017                                        - 202 kg  (92+110)  w kat. 56 kg  

eliminacje do OOM Oława 2017                                             - 195 kg  (90+105)  w kat. 56 kg 

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                                    - 192 kg  (85+107) 

złoty medal MPJ do lat 15  Biłgoraj  2016                               - 172 kg  (75+97)   w  kat. 50 kg  

IV miejsce MEJ do lat 15 Nowy Tomyśl 2016                         - 162 kg  (74+88)    w kat. 50 kg

mistrzostwa Opolskiego OZPC  2016  Opole                           - 185 kg (82+103)  rekord Polski Juniorów do lat 15 i 17

 

 PASIKOWSKI OLAF   ur.  2001      

  

  rekord życiowy:  359 kg (168+191)

 

srebrny medal  MPS Ciechanów 2024                                - 359 kg (168+191)   w kat. +109 kg

złoty medal PP AZS Biała Podlaska 2024                          -  356 kg (166+190)   w kat. +109 kg

I miejsce U23 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2023    - 345 kg (155+190)

XI miejsce Turniej Barbórkowy Polkowice 2023              - 335 kg (150+185)

VIII miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2023              -  342 kg (156+186)

X miejsce Turniej Nadziei Olimpijskich Raszyn 2023     - 346 kg (160+186)

IV miejsce MEU23 Bukareszt 2023                                   - 344 kg (163+181)   w kat. +109 kg

złoty medal PP AZS Biała Podlaska 2023                         -  342 kg (160+182)   w kat. +109 kg

złoty medal MPU23 Gdańsk 2023                                        - 341 kg (156+185)   w kat. +109 kg

brązowy medal MPS Gdańsk 2023                                       341 kg (156+185)   w kat. +109 kg

 VII miejsce II Grand Prix Ciechanowa 2023                     -  341 kg (161+180 

VI miejsce Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2022   - 190 kg w podrzucie

XV miejsce  I Grand Prix Ciechanowa 2022                     - 325 kg (150+175) 

V miejsce MEU23 Durres 2022                                         - 351 kg  (165+186)  w kat. +109 kg

brązowy medal MPM Nowy Tomyśl 2022                        - 339 kg (153+186)  w kat. +109 kg

XIV miejsce Memoriał W. Malaka Gdańsk 2022              - 335 kg (155+180)

VIII miejsce IPPM Gdańsk 2022                                      - 335 kg (155+180)

złoty medal  MPU23 Bydgoszcz 2022                              - 340 kg (158+182)  w kat. +109 kg

złoty medal MP AZS Biała Podlaska 2022                       -  330 kg (150+180)  w kat. +109 kg 

złoty medal  MPU20 Zamość 2021                                   - 340 kg (155+185)  w kat. +109 kg

VIII miejsce MŚU20 Taszkient 2021                                - 342 kg  (156+186)  w kat. +109 kg

IV miejsce MEU20 Rovaniemi 2021                                - 330 kg  (150+180)  w kat. +109 kg

XIII miejsce IPPM Polkowice  2021                                -  155 kg  podrzut

srebrny medal  MPS Gdańsk 2021                                    - 339 kg (152+187)  w kat. +109 kg

złoty medal  MPU20 Gdańsk 2020                                   - 335 kg (153+182)  w kat. +109 kg

 IV miejsce MPS Biłgoraj  2020                                        - 334 kg  (155+179)   w kat. +109 kg

 

                                                                                                                                                                      

 KASIELSKI  PATRYK   ur. 2000 

 

  rekord życiowy:  318 kg (143+175)

 

brązowy medal MPS Ciechanów 2024                                         - 314 kg (143+171))    w kat. 96 kg 

brązowy medal MPU23 Gdańsk 2023                                      318 kg (143+175)    w kat. 102 kg 

V miejsce MPS Gdańsk 2023                                                    - 318 kg (143+175)    w kat. 102 kg 

brązowy medal  MPM Nowy Tomyśl 2022                            - 306 kg (141+165)   w kat. 102 kg 

III miejsce Puchar Burmistrza Polkowic 2022                        -  165 kg podrzut

brązowy medal MPU23 Bydgoszcz 2022                                - 292 kg (130+162)   w kat. 96 kg

I miejsce U20 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2022  - 272 kg  (120+152)   w kat. 102 kg

IV miejsce MPU23 Zamość 2021                                            - 291 kg (125+166)   w kat. 96 kg

srebrny medal MPU20 Gdańsk 2020                                       - 297 kg (125+172)   w kat. 102 kg

IV miejsce MPS Biłgoraj 2020                                                - 297 kg  (127+170)   w kat. 96 kg

 

GRZYMAŁA  SZYMON    ur.  2007

 

 rekord życiowy:  290 kg (134+156) 

 

IV miejsce MPS Ciechanów 2024                                                             - 281 kg (126+155))   w kat. 89 kg 

IV miejsce ME U17  Saloniki 2024                                            - 290 kg (134+156  w kat. 89 kg

VI miejsce MŚ U17  Lima 2024                                                 - 290 kg (131+159)   w kat. 89 kg

Turniej o Puchar Burmistrza  Lewina Brzeskiego 2024              - 150 kg   podrzut   

II miejsce U23 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2023    - 260 kg (120+140)

brązowy medal OOM Dębica 2023                                            -  235 kg (110+125) 

I miejsce Eliminacje do OOM Wrocław 2023                            -  235 kg (110+125)

IV miejsce  MEU15  Raszyn  2022                                             - 231 kg  (109+122)  w  kat. 73 kg 

I miejsce U15 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2022      - 228 kg  (108+120)   w kat. 73 kg

 

 

  

GRZYMAŁA  SEBASTIAN    ur.  2010

 

 rekord życiowy: 244 kg (110+130)

 

IX miejsce MPS Ciechanów 2024                                                           - 240 kg (105+135)  w kat. 73 kg 

brązowy medal ME U15  Saloniki 2024                                    - 244 kg (106+138)  w kat. 73 kg

Mistrzostwa LZS U15 Ciechanów 2024                                    - 240 kg (110+130) w kat. 73 kg

Turniej o Puchar Burmistrza  Lewina Brzeskiego 2024             - 125 kg   podrzut   

V miejsce U23 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2023  - 200 kg (90+110) 

srebrny medal  MP U15 Biłgoraj  2023                                    -  187 kg  (80+107)  w  kat. 67 kg 

złoty medal Kwalifikacje do MP U15 Wierzbno  2023            -  190 kg  (85+105)  w kat. 67 kg

brązowy medal Memoriał A. Machowskiego Wrocław 2023   - 107 kg w podrzucie

I miejsce Turniej Świąteczny Wrocław 2023                            - start na technikę    80 kg rwanie + 100 kg podrzut        

Turniej o Puchar Burmistrza  Lewina Brzeskiego 2022            - start na technikę                                               

 

JEROMIN  PIOTR      ur.  2005

  

 rekord życiowy:  242 kg (105+137)

 

brązowy medal MPS Ciechanów 2024                                                      - 242 kg (105+137)  w kat. 67 kg

srebrny medal  MPU20 Zamość 2024                                          - 236 kg (106+130)  w kat. 67 kg

Turniej o Puchar Burmistrza  Lewina Brzeskiego 2024               - 130 kg   podrzut  

III miejsce U23 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2023    - 235 kg (105+130)

V miejsce MPU20  Ciechanów 2023                                           - 236 kg (108+128)  w kat. 67 kg

złoty medal  OOM Zamość 2022                                                 - 242 kg (107+135)  w kat. 73 kg

VI  miejsce MPM Nowy Tomyśl 2022                                        - 237 kg (107+130)  w kat.  67 kg

I miejsce U17 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2022      - 230 kg  (103+127)   w kat. 67 kg

srebrny medal OOM + MPU17 Biłgoraj 2021                             - 222 kg  (95+127)   w kat. 

brązowy medal  MPU15 Nowy Tomyśl 2020                              - 185 kg  (85+100)    w kat.  61 kg

Turniej Nadziei Olimpijskich Raszyn  2020                                - 190 kg  (85+105)  

 

  

TRYBULEWICZ  KAMIL   ur. 2005

  

 rekord życiowy:  259 kg (119+140)

 

VI miejsce  MPS Ciechanów 2024                                                                    - 254 kg (112+142)  w kat. 96 kg

V miejsce  MPU20 Zamość 2024                                                      - 259 kg (119+140)  w kat. 96 kg

III miejsce Turniej o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego 2024   - 140 kg  podrzut

IV miejsce U23 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2023         - 240 kg (104+136) 

VIII miejsce MPU20 Ciechanów 2023                                             -  217 kg  (97+120)   w kat. 89 kg

II miejsce Turniej o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego 2022    - 212 kg  (90+122)

II miejsce Eliminacje do OOM Wrocław 2022                                 -  201 kg (91+110)

 I miejsce U17 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2022            - 176 kg  (80+96)    w kat. 89 kg

 

 

ROSZKOWSKI  ALEKSANDER    ur.  2006

  

 rekord życiowy:  295 kg (140+155)

 

 

brązowy medal MPS Ciechanów 2024                                                          - 285 kg (130+155)  w kat. 109 kg

złoty medal  MPU20 Zamość 2024                                                  - 295 kg (140+155)  w kat. 109 kg

srebrny medal OOM Dębica 2023                                                   -  255 kg (120+135)

I miejsce Eliminacje do OOM Wrocław 2023                                 -  265 kg (125+140)

I miejsce Eliminacje do OOM Wrocław 2022                                 -  257 kg (117+140)

I miejsce U17 Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2022          -  256 kg  (121+135)   w kat. 102 kg

V miejsce  MEU15 Ciechanów 2021                                               -  245 kg  (116+129)  w  kat. 96 kg

złoty medal  MPU15  Ciechanów 2021                                           -  243 kg  (117+126)  w  kat. 96 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy