Przez cały weekend w Ciechanowie odbywał  się Otwarty  Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezesa  LZS,  w którym brali udział zawodnicy naszego klubu.

Wszyscy na zakończenie roku zaliczyli bardzo dobre starty a niektórzy poprawiali swoje rekordy życiowe.

Szymon  Grzymała  zaliczając 6 podejść zajął 1 miejsce  w kat. 89 kg  do lat 17 z  wynikiem  w  dwuboju  268 kg  oraz 2 miejsce  wg punktacji Sinclaira. Szymon wyrwał kolejno 112, 117 i 121 kg, a podrzucił 137, 142 i 147 kg.

Olaf Pasikowski zajął 1 miejsce w kat. +102 kg z wynikiem 347 kg w dwuboju oraz 2 miejsce wg punktacji Sinclaira Open. Olaf zaliczył po 2 podejścia w rwaniu 150 i 157 kg oraz w podrzucie 180 i 190 kg.

Kamil Trybulewicz zaliczył także 4 podejścia, w rwaniu na 97 i 102 kg a w podrzucie 127 i 135 kg. Kamil w dwuboju uzyskał 237 kg i zajął 3 miejsce w kat. 89 kg do lat 20.

Ostatni z naszych zawodników, jednocześnie najmłodszy Sebastian Grzymała zaliczył bardzo dobry start poprawiając kolejny raz wszystkie swoje rekordy życiowe. Seba zaliczał kolejno w rwaniu 85, 90 i 93 kg, natomiast w podrzucie 105, 110 i 114 kg, uzyskując w dwuboju 207 kg. Sebastian startował poza konkursem.

Nasza drużyna zajęła drużynowo 5 miejsce.