W Mistrzostwach Polski Seniorów w Ciechanowie zdobyliśmy 9 medali, zajęliśmy 1 miejsce drużynowo zdobywając 273 pkt, tym samym kolejny raz udowodniliśmy, że mamy najlepszą drużynę w kraju.

 

W punktacji Sinclaira pięciu naszych zawodników znalazło się w pierwszej dziesiątce:

 

2 miejsce zajął Konrad ŁAZUGA - 415,37 pkt,

3 miejsce Arkadiusz MICHALSKI - 411,50 pkt,

5 miejsce Marcin IZDEBSKI - 397,03 pkt,

6 miejsce Kacper URBAN - 396,31 pkt,

9 miejsce Igor OSUCH - 385,99pkt

 

Medale dla naszego klubu zdobyli:

 

Złote: Marcin Izdebski w kat. 109 kg i Arkadiusz Michalski +109 kg,

Srebrne: Konrad Łazuga w kat. 73 kg, Igor Osuch w kat. 109 kg i Olaf Pasikowski w kat. +109 kg,

Brązowe: Piotr Jeromin w kat. 67 kg, Kacper Urban w kat. 73 kg, Patryk Kasielski w kat. 96 kg i Aleksander Roszkowski w kat. 109 kg.

 

Zasłużone brawa dla Was. To były dobre zawody. 

 

Najlepsze życzenia z okazji urodzin dla naszego Trenera Ryszarda Szewczyka, któremu życzenia składali zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele PZPC.

Polish Weightlifting Federation 1925-2025

Wszystkiego dobrego Panie Ryszardzie!!!

 

30 czerwca Urodziny obchodził jeden z najwybitniejszych trenerów w historii polskich ciężarów, były wielokrotny opiekun kadry seniorów, szkoleniowiec i dyrektor klubu Budowlani Opole - Ryszard Szewczyk. Urodzinowe święto przypadło na ostatni dzień 31. Mistrzostw Polski Kobiet i 94. Mężczyzn w Ciechanowie. O sportowe upominki postarali się zawodnicy Budowlanych Opole, pięknie finiszując miejscami na podium i wygrywając bezdyskusyjnie klasyfikację klubową mężczyzn. Dzięki panu Ryszardowi i jego silnym Budowlanym – opolskie najlepszym województwem w punktacji męskich ciężarów w grupie senior! W Ciechanowie były życzenia od organizatorów, znajomych i ciężarowej braci z kraju! Wszystkiego najlepszego Panie Ryszardzie!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcia własne i PZPC

 

Województwo Opolskie Opole Zmiany Zmiany Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim Heidelberg Materials Polska Zakład Komunalny w Opolu

 


Sponsorzy