W dniach 22-24 kwietnia 2016 roku odbyły się w Nidzicy  Mistrzostwa  Polski Juniorów i  Juniorek do lat 20, w których startowało z powodzeniem trzech zawodników naszego klubu.  Złoty medal w kategorii 94 kg zdobył  Bartłomiej BARTH, który zaliczył wszystkie swoje podejścia, był najlepszy zarówno w rwaniu jak i w podrzucie i uzyskał wynik w dwuboju 335 kg (153+182) - 383,23 pkt.  Srebrny medal w kat. 85 kg zdobył Mateusz SZATKOWSKI  wynikiem  320 kg (140+180) - 387,51 pkt. Wygrał podrzut, w rwaniu był trzeci, zaliczył 4 udane podejścia. W kat. 105 kg wystąpił nasz młody zawodnik Dariusz RÓŻAŃSKI, dla którego był to pierwszy start na tak poważnych zawodach. Był piąty, zaliczył 4 udane podejścia i uzyskał wynik  291 kg (135+156) - 322,36 pkt.

Bartłomiej Barth w Nidzicy poprawił swój rekord życiowy o 11 kg.

Mateusz Szatkowski poprawił swój rekord życiowy w rwaniu o 2 kg, był najlepszy w podrzucie.

Dariusz Różański poprawił się w dwuboju o 12 kg (5 kg w rwaniu, 7 kg w podrzucie).