Klub Sportowy Budowlani Opole

Opublikowane przez: Basia Bonk

Mamy złoto, srebro i czwarte miejsce MP U15.  W mistrzostwach startowało trzech naszych zawodników.

W kat. do 61 kg bardzo dobrze wystartował Bartosz Łazuga zaliczając 6 podejść, poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe i zajął 2 miejsce z wynikiem 199 kg w dwuboju (89+110). Czwarte miejsce w tej samej kategorii zajął Bartosz Sobociński uzyskując w dwuboju 176 kg (80+96) – 268,57 pkt.. Bartek zaliczył 5 podejść i również pobił swoje rekordy życiowe.

W ostatnim dniu Mistrzostw w kat. do 73 kg startował Sebastian Grzymała, który pewnie zwyciężył swoją kategorię uzyskując w dwuboju 242 kg (107 kg w rwaniu i 135 kg w podrzucie). Sebastian atakował również Rekord Polski, ale niestety tym razem się nie udało.

Sebastian nie tylko zwyciężył swoją kategorię wagową, ale również został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw wygrywając w punktacji Sinclaira (327,6 pkt.), natomiast Bartosz Łazuga był 6 (305,41 pkt.)

Klub Sportowy Budowlani Opole na miejscu 7 w klasyfikacji klubowej, a województwo opolskie na miejscu 10. Gratulujemy serdecznie zawodnikom oraz trenerom uzyskanych rezultatów.

Heidelberg Materials Polska Województwo Opolskie Opole Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim Zmiany Zmiany